ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST HODSLAVICE Vás zve na pouť FATIMA – SANTIAGO DE COMPOSTELA – PORTO – OBIDOS – TOMAR - LISABON
Autor článku: Adam Jozef Kasperek
Vloženo dne 3.6.2012 v 20:05:12 hodin

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST HODSLAVICE

---------------------------------------------------------------------------

Vás zve na pouť

FATIMA – SANTIAGO DE COMPOSTELA – PORTO – OBIDOS – TOMAR - LISABON

Doprava:  LETECKY

FATIMA - jedno z nejznámějších poutních míst světa se nachází v okrese Santarem ve středním Portugalsku, 187 km jižně od města Porto a 123 km severně od Lisabonu.

Zde se Panna Maria zjevila třem dětem – Františkovi, Jacintě Marto
a Lucii dos Santos - poprvé 13. 5. 1917 a představila se jako Královna Posvátného růžence.

Fatimská poselství Matky Boží, plná něžné mateřské lásky, jsou „nejproročtější z moderních zjevení“. Ovlivnila chod Církve a celý svět. Zasvěcení světa v roce 1948 mělo za následek pád komunismu ve východní Evropě. Panna Maria ve Fatimě připomíná důležitost svátosti smíření, svatého přijímání o prvních sobotách v měsíci, modlitby svatého růžence, pokání a oběti za hříšníky v boji proti satanovi.

Program je doplněn o návštěvu měst Santiago de Compostela, Porto,  Obidos, Tomar a Lisabon.

Termín:  9. 9. - 14. 9. 2012

Cena: 16 000,- Kč

V ceně je započítáno: autobusová doprava na letiště do Vídně a zpět, letecká doprava Vídeň-Lisabon, letištní a palivové poplatky, autobusová doprava během celého zájezdu, 5x hotelové ubytování s polopenzí, náboženský program podle uvedeného rozpisu, komplexní cestovní pojištění, vstupy, odborný průvodce – kněz.

PROGRAM POUTNÍHO ZÁJEZDU:

1. den: setkání skupiny v Hodslavicích, dopolední odjezd autobusem do Vídně s následným odletem do Lisabonu. Transfer autobusem do hotelu ve Fatimě, ubytování, večeře a nocleh.

2. den: snídaně, celodenní náboženský program ve Fatimě – mše svatá, prohlídka areálu, odpoledne křížová cesta, večeře. Večer účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

3. den: snídaně, odjezd autobusem do Santiaga de Compostela. Odpoledne příjezd, prohlídka baziliky sv. Jakuba, náboženský program, večeře a nocleh.

4. den: snídaně, odjezd do města Porto, prohlídka města. V podvečer návrat do Fatimy, večeře. Účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

5. den: snídaně, odjezd do měst Tomar, Obidos a Lisabon – prohlídky míst. Ubytování, večeře a nocleh v Lisabonu.

6. den: snídaně. Odjezd na letiště do Lisabonu s následným odletem do Vídně (cca v 14:30h). Transfer autobusem do Hodslavic.

------------------------------------------------------

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Allianz - Slovenské pojišťovny a.s.
v Bratislavě. Pojištění je uzavřeno do 31. 12. 2012.

Přihlášky a informace

P. ThLic. Mgr. Adam Jozef Kasperek

Hodslavice 160

Mobil 731 625 669