Přání na prázdniny.
Autor článku: Poutník
Vloženo dne 29.6.2012 v 21:17:43 hodin

Přeji všem žákům a studentům, aby žádný den prázdnin nebyl prázdný. Zranění ať nejsou vážná a duše traumata ať nejsou dlouhá. Sluníčko ať pěkně svítí a voda kdekoli přijedete ať je čistá bez sinic anebo bláta, přiměřené teploty.

Kamkoli kdokoli z vás pojedete, neujíždějte svému andělu nepřiměřenou rychlostí jízdy nebo zbytečným riskováním, protože je to anděl a má jen křídla, nikoli trysky jak tryskové letadlo, těžko by vás ochraňoval, kdybyste  na svých bicyklech, motocyklech, popřípadě autech jezdili tak rychle, že by Vašemu tempu jízdy nestačil.

Všude kamkoli dojedete, nezapomínejte na modlitbu a pokud navštívíte zajímavé poutní místo, třeba sebeméně bezvýznamné, napište nám a pokud jste nezapomněli fotoaparát, přidejte taky nějakou fotografii. Žádné poutní místo není bezvýznamné. Nejlepší fotografie umístíme v naší fotogalerii.

Z prázdnin si přivezte mnoho krásných vzpomínek, zážitků a mnoho dobrých kamarádů. To Vám přeje redaktor farního webu Hodslavic. Poutník

Tyto věci jsi skryl před chytrými. (Mt 11,25)