Návštěvní kniha
Děkujeme Vám za Vaše názory, komentáře připomínky a informace. Chceme vytvořit živé společenství křesťanské diskuze na našem webu. Chceme oslovit věřící, hledající i nevěřící. Za konstruktivní náměty, kritiku anebo připomínky Pán Bůh zaplať.

(Povinné)
(Nepovinný)

(Antispam kontrola)

(Povinné)
    smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik

Tomáš Sládeček email
Vloženo dne 30.9.2015 v 20:23:42 hodin
Zdař Bůh,rád bych Vám poslal fota do galerie z mče sv.z Radoště dne 29.8.2015.Pozdravte mi otce Piotra a dejtemi vědět jak to udělat.Přejí požehnaný říjen.Tomáš.
Jana Hiršová
Vloženo dne 2.7.2015 v 9:10:44 hodin
Milý Otče Adame,

V tomto čase opouštíte 2 farnosti, kde jste působil dlouhých 12 let. Je mnoho toho, co zůstane v naší paměti už navždycky. Především je to váš přístup ke svým svěřeným ovečkám. Dokázal jste v nich probudit a vypěstovat vztah k Bohu, který se stal mnohem intenzivnější. Často jste nám říkal, že Panna Marie je také naše matka, ke které můžeme přicházet a svěřovat jí naše starosti, protože ona je pochopí a pomůže nám svou přímluvou. Pro mnohé farníky jste byl vzorem tak, že i podle vás pojmenovali své syny.

Jen díky vám byli farníci z vašich farností a ze spřátelených farností mohli vidět krásy světa. Poutě vámi pořádané zcela nahradily zájezdy cestovních kanceláří s bonusem duchovního prožívání poutí. Díky vám jsme poznali téměř všechna poutní místa ve vašem rodném Polsku. Dále to byly poutě do vzdálenějších míst – Francie, Itálie, Izrael, Portugalsko, Litva.

Otče děkujeme za vše čím jste nás obohatil a přejeme hojnost Božího požehnání, dary svatého Ducha, ochranu panny Marie a farníky, kteří vás v nové farnosti přijmou a budou vás mít rádi tak jako my a ti, kde jste působil předtím, než jste přišel k nám to je Fulnek a Karviná.

S úctou
Jana Hiršová
Jaromír Prokeš
Vloženo dne 29.11.2014 v 18:11:28 hodin
Dobrý den,
marně hledám termín konání bohoslužby v kostele Sv.Ondřeje v den svátku Ondřeje. Pro přespolní je taková informace důležitá. Děkuji.
Marián Ka.
Vloženo dne 5.5.2013 v 3:47:36 hodin
Co Vám Josefe vadí na irských katolících? V čem považujete irského katolíka za horšího, než je český? Irsku můžeme jen závidět. Irsko, to je 90% katolíků. Mají plné kostely. U nás jsou kostely poloprázdné. Zjistěte si informace, než na něco plivnete. Kostely poloprázdné, zato plné čekárny potratové kliniky. 24 až 40 tisíc přerušených těhotenství ročně. To je vyvražděný Nový Jičín a okolí. Každoročně. Každý rok okresní město. V Irsku jsou potraty zakázané. Máme se od irských katolíků co učit. Ale což? Článek a odkaz už je odstraněn. No to co?
Adam Jozef Kasperek
Vloženo dne 4.5.2013 v 16:54:24 hodin
Článek a odkaz je už odstraněn
josef
Vloženo dne 3.5.2013 v 21:01:43 hodin
Pane faráři, proč tady profilujete člověka který propaguje pochybná proroctví z Irska ?
Adam
Vloženo dne 6.9.2012 v 19:24:12 hodin
Adam
Vloženo dne 6.9.2012 v 19:21:22 hodin